APLIETOS GUMA DARBINĖS PIRŠTINĖS |...

APLIETOS GUMA DARBINĖS PIRŠTINĖS | FROGGER

Megztos ir guma dengtos pirštinės FROGGER. Pagamintos iš tankaus pynimo poliesterio ir delnas dengtas reljefinės/grublėtos gumos raštu geresniam sukibimui su liečiamu paviršiumi.

be PVM. su PVM.
Kaina: 3,01 € 3,64 €

Pristatoma per 1 - 3 darbo dienas

Megztos ir guma dengtos pirštinės FROGGER. Pagamintos iš tankaus pynimo poliesterio ir delnas dengtas reljefinės/grublėtos gumos raštu geresniam sukibimui su liečiamu paviršiumi. Nykštys ir tarpai tarp pirštų aplieti papildomai didesnei apsaugai. Delno danga suteikia puikų sukibimą ir taip užtikrina patogumą ilgą naudojimo laiką bei padidintą atsparumą dilimui. Rankogalis – elastinis, minkštas. Yra CE ženklinimas. I kategorija. Atitinka EN 420 standartus. Pakuotė: 12porų/pokas ir 120porų/dėžė.

- Naudojamos sritys: akmens apdirbimo, metalo apdirbimo,  prie mašinų bei įrenginių bei ir jų taisymo, statybos ir remonto, montavimo, kelių tiesimo, trinkelių klojimo, automobilių pramonėje, įskaitant transporto priemonių gamybą, priežiūrą ir remontą, atliekant bendruosius darbus, logistikoje, įskaitant gabenimą ir tvarkymą, darbuose su mediena.  Žemės ūkyje, sodininkystėje, miškininkystėje,  medžioklėje, žvejyboje.

- Geras delno sukibimas, atsparios dilimui, papildoma nykščio apsauga.

- Spalva: geltonas trikotažas/juodos gumos padengimas.

Standartas
EN 420
Atsiliepimų nėra

Susijusios prekės

Produktas pridėtas į patikusių prekių sąrašą