APLIETOS LATEKSO MIKROPUTOMIS...

APLIETOS LATEKSO MIKROPUTOMIS DARBINĖS PIRŠTINĖS | GREENGO

Megztos ir aplietos latekso mikroputos danga pirštinės GREENGO. Pagamintos tankaus pynimo nailono su „Lycra“ priemaiša, todėl pirštinės puikiai priglunda prie rankos. Delnas aplietas SANDY FINISH (smėlinio paviršiaus) tipo latekso danga suteikia puikų sukibimą, nesustiprindama pirštinės, ir taip užtikrina patogumą ilgą naudojimo laiką. Pirštinės yra lengvos, pralaidžios orui ir gerai išgarina drėgmę.

Pirštinių dydžiai
be PVM. su PVM.
Kaina: 2,88 € 3,49 €

Pristatoma per 1 - 3 darbo dienas

Megztos ir aplietos latekso mikroputos danga pirštinės GREENGO. Pagamintos tankaus pynimo nailono su „Lycra“ priemaiša, todėl pirštinės puikiai priglunda prie rankos. Delnas aplietas SANDY FINISH (smėlinio paviršiaus) tipo latekso danga suteikia puikų sukibimą, nesustiprindama pirštinės, ir taip užtikrina patogumą ilgą naudojimo laiką. Pirštinės yra lengvos, pralaidžios orui ir gerai išgarina drėgmę. Latekso danga atspari plovikliams ir rūgštims. Rankogalis – elastinis, minkštas. Kiekviena pora supakuota į atskirą maišelį. Yra CE ženklinimas. II kategorija. Atitinka EN 420, EN388 standartus. Pakuotė: 12porų/pokas ir 96porų/dėžė.

- Naudojamos sritys: metalo apdirbimo,  prie mašinų bei įrenginių bei ir jų taisymo, statybos ir remonto, montavimo ir instaliavimo, kelių tiesimo, automobilių pramonėje, įskaitant transporto priemonių gamybą, priežiūrą ir remontą, atliekant bendruosius darbus, logistikoje, įskaitant gabenimą ir tvarkymą, darbuose su mediena.  Žemės ūkyje, sodininkystėje, miškininkystėje,  medžioklėje, žvejyboje.

- Spalva: juodas nitrilas/žalias gero matomumo trikotažas.

- Dulkes atstumianti, nelaikanti delno danga.

Standartas
EN 420; EN388
Atsiliepimų nėra

Susijusios prekės

Produktas pridėtas į patikusių prekių sąrašą

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime.

Nuoroda į privatumo politiką: Privatumo politika