APLIETOS NITRILO MIKROPUTOMIS...

APLIETOS NITRILO MIKROPUTOMIS DARBINĖS PIRŠTINĖS | RBLACKFOAM-ESD

Megztos ir aplietos nitrilo mikroputos danga pirštinės RBLACKFOAM-ESD. Pagamintas iš nailono, elastano ir anglies pluošto mišinio. Pasižymi elektrostatine iškrova (ESD).

Pirštinių dydžiai
be PVM. su PVM.
Kaina: 1,98 € 2,39 €

Minimalus šios prekės užsakymo kiekis yra 12.

Pristatoma per 4 - 9 darbo dienų

Megztos ir aplietos nitrilo mikroputos danga pirštinės RBLACKFOAM-ESD. Pagamintas iš nailono, elastano ir anglies pluošto mišinio. Pasižymi elektrostatine iškrova (ESD). Pirštinės pasižymi aukštu atsparumu dilimui (koeficientas 4), yra lengvos, puikiai priglunda prie rankos, pralaidžios orui ir gerai išgarina drėgmę. Nitrilo mikroputomis aplietas delnas atsparus tepalams, naftos produktams ir riebalams. FOAM technologija padidina pirštinės lankstumą. Dėl pirštinių plonumo ir puikaus sukibimo su daiktų paviršiumi, galima dirbti kruopštumo reikalaujančius darbus sausoje, šiek tiek drėgnoje ir riebioje aplinkoje. Kiekviena pora supakuota į atskirą maišelį. Yra CE ženklinimas. II kategorija. Atitinka EN 420, EN388, EN16350 standartus. Pakuotė: 12porų/pakuotė ir 120poru/dėžė.

- Naudojamos sritys: metalo apdirbimo,  prie mašinų bei įrenginių bei ir jų taisymo, statybos ir remonto, montavimo ir instaliavimo, kelių tiesimo, automobilių pramonėje, įskaitant transporto priemonių gamybą, priežiūrą ir remontą, lakavimą, atliekant bendruosius darbus, smulkių dalių surinkime, logistikoje, darbuose su mediena.

- Pasižymi elektrostatine iškrova (ESD).

- Spalva: juodas nitrilas/pilkas trikotažas.

- FOAM technologija padidina pirštinės lankstumą.

Standartas
EN 420, EN388, EN16350
Kiekis pakuotėje/dėžėje
12porų/pakuotė ir 120porų/dėžė.
Funkcija
ESD
Atsiliepimų nėra

Susijusios prekės

Produktas pridėtas į patikusių prekių sąrašą