• −40%
termo marškinėliai | MERINO XTREME
termo marškinėliai | MERINO XTREME

termo marškinėliai | MERINO XTREME

Spalvos
  • Juoda
Dydžiai
Paskutinė prekė
be PVM. su PVM.
Kaina: 57,77 € 69,90 €
Perkant internetu: 34,66 € 41,94 € -40%

Pristatoma per 1 - 3 darbo dienas

Vyriški MERINO Xtreme termo marškinėliai ilgomis rankovėmis išsiskiria savo funkcionalumu ir praktiškumu. Pritaikyti dėvėti įvairiausiomis oro sąlygomis ir pagaminti iš 80% Merino vilnos išorėje bei 100% funkcionalaus poliesterio viduje, žiemos metu veiks kaip puikus šilumos izoliatorius, o vasaros laikotarpiu leis odai kvėpuoti ir išlaikyti sausą kūną. Be puikaus šilumos sulaikymo ir odos kvėpavimo, MERINO Xtreme termo marškinėliai pasižymi ir natūraliomis antibakterinėmis savybėmis, apsaugančiomis nuo blogo kvapo.

Merino vilna - viena ploniausių vilnų, naudojamų šiuolaikinėje tekstilėje. Drabužiai, pagaminti iš šios vilnos, sugeria ir išgarina drėgmę, puikiai leidžia odai kvėpuoti, palaiko pastovią kūno temperatūrą. Tačiau nepaisant to, kad merino vilna turi visas vilnai būdingas gerąsias savybe, ji taip pat yra be galo švelni ir minkšta, todėl tinkama jautrią odą turintiems žmonėms.

 Dvisluoksnis - merino vilna ir poliamidas išorėje, funkcionalus poliesteris viduje; Dvisluoksnis - merino vilna ir poliamidas išorėje, funkcionalus poliesteris viduje; Prigludęs kaklas maksimaliam komfortui ir šilumai; Sulaiko šilumą; Leidžia odai kvėpuoti; Natūrali antibakterinė apsauga nuo nemalonaus kvapo;

Kilmės šalis
Lietuva
Audinio sudėtis
80% Merino vilna, vidus 100% poliesteris.
Dydžiai
S-2XL
Atsiliepimų nėra
Produktas pridėtas į patikusių prekių sąrašą