Apsauginis darbo šalmas | EVO3

Apsauginis darbo šalmas | EVO3

Apsauginis neventiliuojamas šalmas EVO3 su ratuko mechanizmu. Pagamintas iš labai tvirtos HDPE medžiagos – didelio tankio polietileno. Pasižymi išskirtinai tvirtu paviršiumi ir suteikia aukščiausio lygio apsaugą esant net pačioms pavojingiausioms darbo sąlygoms.

Spalvos
  • Žalia
  • Raudona
be PVM. su PVM.
Kaina: 14,79 € 17,90 €

Pristatoma per 1-4 darbo dienas

Apsauginis neventiliuojamas šalmas EVO3 su ratuko mechanizmu. Pagamintas iš labai tvirtos HDPE medžiagos – didelio tankio polietileno. Pasižymi išskirtinai tvirtu paviršiumi ir suteikia aukščiausio lygio apsaugą esant net pačioms pavojingiausioms darbo sąlygoms. 6 taškų tvirtinimo dirželių sistema iš teryleno (itin universalus poliesterio darinys, neteplus, lengvai valomas, tvirtas, patikimas, dažnai naudojamas ir kuprinių dirželiams gaminti). Šalmo apimtis reguliuojama specialiu patentuotu Revolution® ratuku – tai užtikrina greitą ir patogų šalmo prisitaikymą prie galvos apimties. Su ypatinga Chamlon™ prakaitą sugeriančia juostele iš egiptietiškos medvilnės, padengtos kvėpuojančiu poliuretano sluoksniu. Juostelė užtikrina maksimalų prakaito sugėrimą ir išgarinimą. Šalmas puikiai priglunda ir tvirtai laikosi ant galvos. Šalmą galima naudoti kartu su kitomis AAP: ausinėmis, skydeliais ir t.t. Atsparus išsilydžiusio metalo purslams, UV spinduliams. Gali būti naudojamas su dirželiu. Yra vieta logotipui. 

Atitinka standartą EN 397:2012+A1:2012 reikalavimus. Atitinka EN 50365 (0 klasė) 10KV reikalavimus (Šis standartas taikomas elektra izoliuotiems šalmams, naudojamiems tiesiogiai arba šalia veikiančių dalių veikimo įrenginiuose, neviršijančiuose 1000 VAC arba 1500 Vdc.), turi CE ženklą. Apytikslis šalmo svoris ~375 g. Spalvos: raudona, žalia. 

Gamintojas
JSP
Standartas
EN 397:2012+A1:2012; EN 50365
Svoris/Storis
~375 g
Atsiliepimų nėra

Susijusios prekės

Produktas pridėtas į patikusių prekių sąrašą