• −10%
APLIETOS NITRILO MIKROPUTOMIS...

APLIETOS NITRILO MIKROPUTOMIS DARBINĖS PIRŠTINĖS | VENTIS

Pirštinių dydžiai
be PVM. su PVM.
Kaina: 2,89 € 3,50 €
Perkant internetu: 2,60 € 3,15 € -10%

Pristatoma per 1 - 3 darbo dienas

„Coolmax®“ siūlo gijų megztos ir aplietos nitrilo mikroputos danga pirštinės VENTIS. „Coolmax®“ siūlai užtikrina šiluminį komfortą, t. y. išgarina drėgmę nuo odos, kas užtikrina oro patekimą į ranką, vėsina. Pirštinės pasižymi geru atsparumu dilimui (koeficientas 3), yra lengvos, puikiai priglunda prie rankos. SANDY FINISH (smėlinio paviršiaus) nitrilo danga aplietas delnas atsparus tepalams, naftos produktams,angliavandeniliams, aliejams ir riebalams. Dėl pirštinių plonumo ir puikaus sukibimo su daiktų paviršiumi, galima dirbti kruopštumo reikalaujančius darbus sausoje, šiek tiek drėgnoje ir riebioje aplinkoje. Rankogalis – elastinis, minkštas. Kiekviena pora supakuota į atskirą maišelį. Yra CE ženklinimas. II kategorija. Atitinka EN 420, EN388. Pakuotė: 12porų/pokas ir 96poru/dėžė.

- Naudojamos sritys: metalo apdirbimo,  prie mašinų bei įrenginių bei ir jų taisymo, statybos ir remonto, montavimo ir instaliavimo, kelių tiesimo, automobilių pramonėje, įskaitant transporto priemonių gamybą, priežiūrą ir remontą, lakavimą, atliekant bendruosius darbus, smulkių dalių surinkime, logistikoje, darbuose su mediena.

- „Coolmax®“ siūlai išgarina drėgmę nuo odos, kas užtikrina oro patekimą į ranką, vėsina.

- Spalva: juodas nitrilas/mėlynas trikotažas.

- SANDY FINISH nitrilo danga užtikrina puikų sukibimą su alyvuotais paviršiais.

Standartas
EN 420; EN388
Atsiliepimų nėra

Susijusios prekės

Produktas pridėtas į patikusių prekių sąrašą

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime.

Nuoroda į privatumo politiką: Privatumo politika