APLIETOS LATEKSO MIKROPUTOMIS...

APLIETOS LATEKSO MIKROPUTOMIS DARBINĖS PIRŠTINĖS | LATEFOM

Megztos ir aplietos latekso mikroputos danga pirštinės LATEFOM. Pagamintos iš nailono. Labai minkšta danga padidina darbo komfortą ir užtikrina patogumą ilgą naudojimo laiką. Akyta dangos struktūra užtikrina puikų sukibimo gebėjimą ir nesukelia pirštinių standumo. Pirštinės yra lengvos, puikiai priglunda prie rankos, pralaidžios orui ir gerai išgarina drėgmę.

Pirštinių dydžiai
be PVM. su PVM.
Kaina: 2,11 € 2,55 €

Minimalus šios prekės užsakymo kiekis yra 12.

Pristatoma per 1 - 3 darbo dienas

Megztos ir aplietos latekso mikroputos danga pirštinės LATEFOM. Pagamintos iš nailono. Labai minkšta danga padidina darbo komfortą ir užtikrina patogumą ilgą naudojimo laiką. Akyta dangos struktūra užtikrina puikų sukibimo gebėjimą ir nesukelia pirštinių standumo. Pirštinės yra lengvos, puikiai priglunda prie rankos, pralaidžios orui ir gerai išgarina drėgmę.  FOAM (mikroputų) technologija padidina pirštinės lankstumą. Latekso danga atspari plovikliams ir rūgštims. Rankogalis – elastinis, minkštas. Kiekviena pora supakuota į atskirą maišelį. Yra CE ženklinimas. II kategorija. Atitinka EN 420, EN388 standartus. Pakuotė: 12porų/pokas ir 96porų/dėžė.

- Naudojamos sritys: metalo apdirbimo,  prie mašinų bei įrenginių bei ir jų taisymo, statybos ir remonto, montavimo ir instaliavimo, kelių tiesimo, automobilių pramonėje, įskaitant transporto priemonių gamybą, priežiūrą ir remontą, atliekant bendruosius darbus, logistikoje, įskaitant gabenimą ir tvarkymą, darbuose su mediena.  Žemės ūkyje, sodininkystėje, miškininkystėje,  medžioklėje, žvejyboje.

- FOAM technologija padidina pirštinės lankstumą.

- Spalva: juodas nitrilas/geltonas gero matomumo trikotažas.

- Dulkes atstumianti, nelaikanti delno danga.

Standartas
EN 420; EN388
Kiekis pakuotėje/dėžėje
12 porų
Atsiliepimų nėra

Susijusios prekės

Produktas pridėtas į patikusių prekių sąrašą

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime.

Nuoroda į privatumo politiką: Privatumo politika